Odrażająca promocja hollywodzkiego studia z okazji okrągłej rocznicy powstania w getcie warszawskim

Oskarżają Jarosława Kaczyńskiego o robienie interesów na trumnach a sami nie są lepsi. Fakty TVN wyemitowały haniebny materiał, w którym amerykański właściciel TVN, grupa Discovery, wykorzystała zbliżającą się rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim dla własnych celów marketingowych. TVN w ten sposób opluwa pamięć o ofiarach powstania w getcie.
18 kwietnia 2023

Spikerka telewizji TVN mówi o „absolutnie legendarnej pozycji”, którą w przemyśle filmowym zajęli bracia Warner. Z Krasnosielca na Mazowszu pochodzą trzej z czwórki „słynnych braci” – Sam, Harry i Albert.

W propagandowym materiale wyemitowanym przez Fakty TVN nie mogło zabraknąć wypowiedzi Marka Brzezinskiego, ambasadora USA w Polsce i syna Zbigniewa Brzezińskiego, doradcy ds. bezpieczeństwa prezydenta USA Jimmy’ego Cartera. Ambasador Stanów Zjednoczonych wychwala pod niebiosa upamiętnienie braci Warner w warszawskim Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Sam fakt umieszczenia na wystawie w muzeum POLIN wątku braci Warner jest bardzo luźno powiązany ze zbliżającą się, okrągłą rocznicą powstania w getcie warszawskim, która przypadnie 19 kwietnia b.r. Powiązanie to polega na tym, że… W muzeum POLIN trwają wydarzenia związane z obchodami tej okrągłej rocznicy powstania w getcie. Akurat tak się zbiegło (szczęśliwym trafem), że w bieżącym miesiącu studio Warner obchodzi setną rocznicę istnienia.

Fakty TVN z 17 kwietnia 2023 r. Screenshot za: TVN24.PL

TVN chce upamiętnić powstanie w getcie? Dziś opluwa pamięć o jego ofiarach

Tak nie wygląda rzetelne informowanie. To odrażający, kapitalistyczny, propagandowy ściek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.