Umarł były szef największego gangu pedofilskiego na świecie

Przed kilkoma dniami, w sylwestra umarł były szef największego gangu pedofilskiego na świecie. Nie ma co ronić łez nad jego truchłem, które wystawiono na widok publiczny, by jeszcze coś na nim zarobić.
8 stycznia 2023

31 grudnia 2022, w wieku 95 lat umarł Joseph Ratzinger, szerzej znany jako Benedykt XVI. W latach 2005–2013 był głową kościoła katolickiego, a zatem przewodził największej szajce pedofilskiej świata.

Truchło Benedykta XVI do oglądania dla chętnych

Zwłoki byłego papieża zostały wystawione na widok publiczny, by każda chętna osoba mogła je zobaczyć. Jak widać katolicy lubują się nie tylko w rytualnym, cotygodniowym kanibalizmie poprzez spożycie domniemanych ciała i krwi Jezusa, lecz również w publicznym wystawianiu zwłok swoich kapłanów. A tak naprawdę w spieniężaniu wszystkiego co się da, nawet zwłok. Cóż za wynaturzona oszołomeria i degeneraci! Czy tak zachowują się ludzie normalni?

O zmarłych dobrze albo wcale

Podobno o zmarłych dobrze albo wcale. Umarł Benedykt XVI. To dobrze!

Refleksja po głosie oburzonych

Głębokie oburzenie, z jakim spotkały się moje wypowiedzi wyrażające entuzjazm z powodu śmierci Benedykta XVI skłoniły mnie do refleksji. Pomyślałem, że muszę kupić butelkę szampana na wypadek zejścia Franciszka następcy Benedykta. Korek powinien strzelić o właściwej godzinie.

Żenująca stypa w TVN-ie

Na osobny komentarz zasługuje to, jak śmierć skompromitowanych monarchów relacjonują Fakty TVN. Jest to naprawdę żenujące. Festiwal spuszczańska nad truchłem Benedykta XVI nie ustępował popisowi kołtuństwa po śmierci szkodniczki i próżniaczki Elżbiety II.

Relacja z pogrzebu Benedykta XVI nasunęła wątpliwość czy poziom odklejenia redakcji Faktów TVN sięgnął już zenitu. Czy można brnąć w absurd jeszcze dalej? Tak czy siak przekonaliśmy się, że w TVN kompromitacja goni kompromitację.

Oto fragmenty relacji Faktów: „Skromna była trumna. (…) Skromna była frekwencja. Zaledwie kilkadziesiąt tysięcy wiernych żegnało Benedykta XVI. (…) To był bardzo skromny pogrzeb bardzo skromnego papieża. (…) Było tak, jak chciał, żeby było. Zwyczajnie i skromnie.”

„Skromny” pogrzeb Benedykta XVI (też chcę taki „skromny” pogrzeb):

Te tzw. „wolne media” to w istocie patodziennikarze i głupcy. Zepsuta i zgniła elita. No i chrześcijanie.

Foto w nagłówku: Agência Lusa, Wikimedia Commons

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.